Logo

 

LISTADO DE INSCRITOS (Ordeados por APELIDO) ÚLTIMO LISTADO

 

 


 

 

Nome Apelidos Elo Fide Elo Feda Data de Nacemento Clube ó que Pertence Categoría Observacións
1 Mario Acuña Monteiro ------ ------ 08-01-2012 Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
2 Alejandro Alonso Dasilva ------ ------ 2012 CXFontecarmoa Sub-10-Benjamines  
3 Francisco Alonso Dorado 1357 1337 3 Julio, 03 Club Xadrez Albatros > 14 Adultos  
4 Ismael Alonso González ------ ------ ---------- Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
5 Daniel Alonso López 1324 ------ 30 Noviembre, 1996 Lucena > 14 Adultos 1324 es su elo FIDE de rápidas. Su elo FIDE clásico (lentas) es 1332
6 María Alonso Moyano ------ ------ 2011 CVC Valladares Sub-12 Alevines  
7 Miguel Alonso Moyano 1555 1478 29 Mayo, 06 EX Pontevedra > 14 Adultos  
8 Mateo Alonso Novás 1185 ------ 4 Febrero, 11 Xadrez Marín Sub-12 Alevines  
9 André Álvarez Fernández ------ ------ 2014 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
10 Jesús Álvarez Fernández 1505 ------ ---------- Xadrez Mos > 14 Adultos  
11 Ángel Álvarez González ------ ------ 10-12-2009 Clube Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles  
12 David ÁLvarez González ------ ------ 28 Septiembre, 13 Lucena Sub-10-Benjamines  
13 Antonio Álvarez Papillon 2011 ------ ---------- Xadrez Mos > 14 Adultos  
14 Yago Álvarez Rama ------ ------ 18-09-2011 Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
15 Francisco Álvarez Rodríguez 1185 1147 -------- Clube Xadrez Cum Laude > 14 Adultos  
16 Rodrigo Araujo Pontón ------ ------ 2012 CXFontecarmoa Sub-10-Benjamines  
17 Alejo Babarro Rodriguez ------ ------ 16 Febrero, 14 Xadrez Laroca Sub- 8 Promesas  
18 Juan Bahamonde Trujillo 1436 1436 24 Noviembre, 01 EXP > 14 Adultos  
19 Isidro Betancourt Souto ------ ------ 2012 Club Xadrez Ramiro Sabell Sub-10-Benjamines Solo juega por la mañana
20 Jaime Betancourt Souto ------ ------ 2014 Club Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas Solo juega por la mañana
21 Adrian Betanzos Jamardo 1770 1774 1995 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
22 Gonzalo Gael Bouza-Brey Teijeiro 1898 1867 1980 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
23 Xavi Brey Domínguez ------ ------ 22-04-2013 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
24 Artai Bringas Gómez 2203 2164 2003 Escola Xadrez Compostela > 14 Adultos  
25 Beltrán Bueno Abal ------ ------ 2014 CXFontecarmoa Sub- 8 Promesas  
26 Roque Cabaleiro Rodríguez ------ ------ 18-06-2014 Xadrez Mos Sub- 8 Promesas  
27 Eduardo Cabañas López ------ ------ 2008 USC Sub-14 Infantiles  
28 Ainoa Cadilla Carrera ------ ------ 05-08-2015 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
29 Edgar Cadilla Carrera ------ ------ 09-11-2012 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
30 Jesús Campelo Gabín ------ ------ ---------- Club Xadrez Oroso > 14 Adultos  
31 Zaira Campelo Mallo 1114 -------- 12/06/2014 Club Xadrez Oroso Sub- 8 Promesas  
32 Enma Campelo Mallo -------- ------- 17/10/2011 Club Xadrez Oroso Sub-12 Alevines  
33 Isabel Candamio Guitián ------ ------ 16-03-1934 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
34 Adrián Candela Iglesias ------ ------ 5 Diciembre, 1979 Mato II Boiro (Xadrez Pousada) > 14 Adultos  
35 Fuco Lois Candela Places ------ ------ 1 Julio, 13 Escola Xadrez Compostela Sub-10-Benjamines  
36 Breixo Candela Places ------ ------ 11 Octubre, 11 Escola Xadrez Compostela Sub-12 Alevines  
37 Jorge Carneiro Penedo 1325 ------ 01/03/1964 Xadrez Laroca > 14 Adultos  
38 Alejandro Casales Perez ------ ------ 2012 Club Xadrez Ramiro Sabell Sub-10-Benjamines  
39 Iván Castro del Río ------ ------ 2009 CXFontecarmoa Sub-14 Infantiles  
40 Sara Castro Iglesias ------ ------ 14 Junio, 15 Xadrez Laroca Sub- 8 Promesas  
41 Anxo Castro Iglesías ------ ------ 3 Diciembre, 12 Xadrez Laroca Sub-10-Benjamines  
42 Samuel Castro Ramos ------ ------ 7 Mayo, 11 Lucena Sub-12 Alevines  
43 Martín Castro Rodríguez ------ ------ 2013 CVC Valladares Sub-10-Benjamines  
44 Mauro Castro Varciela 1218 ------ 11-07-2010 Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
45 Javier Caudet Soto 1328 ------ 1 Junio, 07 Escolar Xadrez de Pontevedra > 14 Adultos  
46 Adam Cicheck 1161 ------ 2014 Escola de Xadrez do Porto Sub- 8 Promesas  
47 Rodriguo Cid Abreu ------ ------ 2012 Club Xadrez Benchoshey Sub-10-Benjamines  
48 Joel Cid Barrio ------ ------ 13 Septiembre, 11 Xadrez Ourense Sub-12 Alevines  
49 Marcos Conde Longo 1376 1311 2006 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
50 Valen Costa Oubiña ------ ------ 2013 CXFontecarmoa Sub-10-Benjamines  
51 Sara Costa Pereira ------ ------ 12 Abril, 11 -------------- Sub-12 Alevines Estamos a tratar da sua filiação no Clube de Verím.
52 Noa Costas Senlle 1362 ------ ---------- Xadrez Mos Sub-14  
53 Saúl Costas Senlle ------ ------ 19-09-2011 Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
54 Xosé Cotovad Muñiz ------ ------ 08-04-2014 Xadrez Mos Sub- 8 Promesas  
55 Izan Crespo Valduciel ------ ------ 28/12/2009 Clube Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles  
56 Hugo Custodio Lloves ------ ------ 2010 CXFontecarmoa Sub-12 Alevines  
57 André Davila Rodríguez ------ ------ 10-07-2015 Xadrez Mos Sub- 8 Promesas  
58 Xavier Davila Rodríguez ------ ------ 26-02-2012 Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
59 Mateo Dibuja Conde 1223 ------ 3 Junio, 09 Liceo Ourense Sub-14 Infantiles  
60 Laura Dieguez Novoa 1007 ------ 15/04/2012 Club Xadrez Benchoshey Sub-10-Benjamines  
61 Benjamín Dieguez Novoa 1477 1413 13/01/2007 Club Xadrez Benchoshey > 14 Adultos tres byes por lamañana
62 Pura Dieguez Novoa 1325 1266 27/11/2008 Club Xadrez Benchoshey Sub-14 Infantiles tres byes por lamañana
63 Gael Díez Sanz ------ ------ 17 Enero, 11 Lucena Sub-12 Alevines  
64 Lara Diz Vilas 1117 ------ 2007 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
65 Hugo Domínguez Conde 1612 1671 18 Enero, 08 Escola Xadrez Compostela Sub-14 Infantiles  
66 Juan Carlos Domínguez Costas ------ ------ 5 Mayo, 1991 Lucena > 14 Adultos  
67 Asier Dopico Docal ------ ------ 2012 CXFontecarmoa Sub-10-Benjamines  
68 Manuel Enríquez Pardo 1641 1566 24/02/1995 Vila de Bouzas > 14 Adultos  
69 Leo Faginas Rodríguez ------ ------ 11 Marzo, 13 Lucena Sub-10-Benjamines  
70 Lucas Fandiño Gómez ------ ------ 31-07-2012 Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
71 Leon Diego Feijoo Quan ------ ------ 2011 Escola de Lalín Sub-12 Alevines Apuntado por EMAIL
72 Xoan Feijoo Quan ------ ------ 2014 Escola de Lalín Sub- 8 Promesas Apuntado por EMAIL
73 Ana Fernández Carneiro 1302 ------ 5 Mayo, 03 Xadrez Laroca > 14 Adultos  
74 Luis Fernández de Armas 1947 1944 ---------- Club Xadrez Tui > 14 Adultos  
75 Hugo Fernández Diz ------ ------ 2013 CXFontecarmoa Sub-10-Benjamines  
76 Roi Fernández Expósito ------ ------ 25 Febrero, 13 Xadrez Ourense Sub-10-Benjamines  
77 Saúl Fernandez Ferreira ------ ------ 14-01-2010 Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
78 Samuel Fernandez Martínez ------ ------ 2009 CVC Valladares Sub-14 Infantiles  
79 Iago Fernández Ramos 1635 ------ 4 Marzo, 09 Marquiño Sub-14 Infantiles  
80 José Manuel Fernández Rodríguez 1002 ------ 24/12/1966 Xadrez Laroca > 14 Adultos  
81 Xan Fernández Romero ------ ------ 2 Diciembre, 09 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
82 Roi Fernández Romero ------ ------ 24 Febrero, 15 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
83 Oscar Fernández Sanjuan 1623 ------ ---------- Xadrez Mos > 14 Adultos  
84 Leo Fernández Vicente ------ ------ 2010 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
85 Marco Fernández Vila ------ ------ 24-03-2013 Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
86 Tomás Fernéndez Martínez ------ ------ 2011 CXFontecarmoa Sub-12 Alevines  
87 Adrián Fervenza Rodríguez 1272 ------ 27 Junio, 90 Lucena > 14 Adultos El elo FIDE indicado es el de partidas lentas, el único que tiene el jugador.
88 António M. M. Tavares Freitas 1102 ------ 13 Mayo, 09 -------------- Sub-14 Infantiles Estamos a tratar da sua filiação no Clube de Verím.
89 Rubén Garrido Ródriguez ------ ------ 7 Marzo, 94 Lucena > 14 Adultos  
90 Sainza Gesto Lomba ------ ------ 02/01/2017 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
91 Camilo Gesto Lomba ------   02/01/2017 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
92 Antía Gómez del Río ------ ------ 10-09-2008 Xadrez Mos Sub-14 Infantiles  
93 Gael Gómez Mariño ------ ------ 23 Febrero, 14 Lucena Sub- 8 Promesas  
94 Aarón Gómez Paz 1114 ------ 14 Noviembre, 10 CXFontecarmoa Sub-12 Alevines  
95 Ares Gómez Paz ------ ------ 3 octubre 2015 CXFontecarmoa Sub- 8 Promesas  
96 Iago Gonzalez Bautista ------ ------ 2014 Club Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas  
97 Irade Gonzalez Meis ------ ------ 2011 CXFontecarmoa Sub-12 Alevines  
98 Antón González Piñeiro ------ ------ 2007 CVC Valladares > 14 Adultos  
99 Alba González Piñeiro ------ ------ 2013 CVC Valladares Sub-10-Benjamines  
100 Martín González Rivero ------ ------ 13-08-2014 Xadrez Mos Sub- 8 Promesas  
101 Juan Graña Santos ------ 1526 1958 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
102 Ezequiel Hernández Comesaña ------ ------ 2009 CVC Valladares Sub-14 Infantiles  
103 José João M. Tavares ------ ------ 13 Noviembre, 03 -------------- > 14 Adultos Estamos a tratar da sua filiação no Clube de Verím.
104 Mateo Labandeira Troiteiro ------ ------ 9 Mayo, 12 Escola Xadrez Compostela Sub-10-Benjamines  
105 Begoña Lage Fernández 1204 ------ 22-08-2011 Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
106 Segundo Lage Otero 1032 ------ ---------- Xadrez Mos > 14 Adultos  
107 Rodrigo Laso Sestelo ------ ------ 24 Julio, 08 Lucena Sub-14 Infantiles  
108 Juan Jose Lema Cundins 1863 ------ 19/12/1979 Club de Ajedrez Padrón > 14 Adultos  
109 Javier Lema Fernández 1190 ------ 18 Junio, 14 Club de Ajedrez Padrón Sub- 8 Promesas  
110 Diego Lima 1286 ------ ---------- Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
111 Alberto López Castro 1174 1125 1993 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
112 Noa Lopez Freiria 1185 ------ 29-8-2011 Xadrez Marin Sub-12 Alevines  
113 Brais Lorenzo Iglesias 1165 1219 2007 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
114 Antón Lorenzo Mosquera ------ ------ 11 Septiembre, 11 Xadrez Ourense Sub-12 Alevines  
115 Miguel Lorenzo Pérez ------ ------ 12-02-2013 Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
116 Jesús Martínez Lomba ------ ------ 18/01/1970 Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
117 Alejandro Martínez Rodríguez 1161 ------ 11/08/1995 Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
118 Miguel Martínez Vicente ------ ------ 11/03/2011 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
119 Clara Méndez Rial ------ ------ 3 Marzo, 09 Xadrez Padrón > 14 Adultos  
120 Jorge Méndez Somoza ------ ------ 8/4/1973 Xadrez Padrón > 14 Adultos  
121 Mateo Muñiz Fernández ------ ------ 30 Marzo, 09 Lucena Sub-14 Infantiles  
122 Aitor Nemiña Martínez ------ ------ 2014 Club Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas  
123 Jorge Nieto Tourís 1218 ------ 1995 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
124 Christian Noya Mellado 1053 ------ 26 Enero, 14 Club Xadrez Oroso Sub- 8 Promesas  
125 Filipe Mendonca F R Oliveira 1087 ------ 2015 Escola de Xadrez do Porto Sub- 8 Promesas  
126 Javier Otero Pérez 1465 1432 1993 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
127 Cesar Oubiña Pázos 1661 1610 2009 CXFontecarmoa Sub-14 Infantiles  
128 Ricardo Oubiña Pázos 1421 1390 2009 CXFontecarmoa Sub-14 Infantiles  
129 Khaled Ounes Baz 1236 ------ 3 Enero, 07 Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
130 Vernal Ounes Baz ------ ------ 4 Junio, 13 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
131 Raúl Outón Casalderrey ---- ----- 13-03-2010 Clube Xadrez Cum Laude Sub-12 Alevines  
132 Lucia Pacheco Pereira ------ ------ 20/04/2011 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
133 Sara Pacheco Pereira ------ ------ 28/03/2009 Clube Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles  
134 Andrea Pauleczki 1379 ------ 05/01/1984 Club Xadrez Ramiro Sabell > 14 Adultos  
135 Marco Pazo Reigosa ------ ------ 18-12-2013 Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
136 Mateo Peña Montenegro 1202 ------ 06-01-2009 Xadrez Mos Sub-14 Infantiles  
137 Ander Perez Ochandategui ------ ------ 29/03/2014 Círculo Chantadino Sub- 8 Promesas  
138 Xabier Perez Ochandategui ------ ------ 13/03/2006 Circulo Chantadrino > 14 Adultos  
139 Iban Perez Ochandategui ------ ------ 26/08/2008 Circulo Chantadino Sub-14 Infantiles  
140 Xabier Pérez Sousa 1991 ------ ---------- Xadrez Mos > 14 Adultos  
141 Maia Pérez Sousa 1116 ------ 15-05-2011 Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
142 Tomás Prada Ochoa 1244 ------ 1957 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
143 Beatríz Prego Cancelo ------ ------ 1962 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
144 José Manuel Prol Lusquiños 1750 1715 ------ Clube Xadrez Cum Laude > 14 Adultos  
145 Xosé Quintana Ancosmede ------ ------ 13 Septiembre, 11 Lucena Sub-12 Alevines  
146 José Quintas Alonso 1413 ------ ---------- Xadrez Altamira > 14 Adultos  
147 Yaiza Ramos Graña ------ ------ 2012 Club Xadrez Ramiro Sabell Sub-10-Benjamines  
148 Antía Reboredo Barrosa ------ ------ 2010 Club Xadrez Ramiro Sabell Sub-12 Alevines  
149 Carlos Alberto Reboredo Otero 1509 ------ ---------- Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
150 Mateo Redonda Rey ------ ------ 28 Septiembre, 12 Escola Técnica de Xadrez A Coruña Sub-10-Benjamines  
151 Roi Regueira Castiñeiras ------ ------ 2008 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
152 Annika Estela Rey Aguiño 1098 ------ 1966 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
153 Mateo Rey Barciela ------ ------ 8 Agosto, 15 Vila de Bouzas Sub- 8 Promesas  
154 Moisés Rey Jelusich 1255 ------ 19 Marzo, 1984 Vila de Bouzas > 14 Adultos 1255 es el elo de rápidas. En partidas lentas el elo FIDE es 1296
155 Ricardo André Ricoi Vázquez ----- ------ 02/06/2013 -------------- Sub-10-Benjamines Ricardo non está federado.
156 Joel Rodriguez Alonso ------ ------ 12 Diciembre, 08 -------------- Sub-14 Infantiles  
157 Marta Ródriguez Barros 1138 1119 2007 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
158 Hugo Rodríguez Castro ------ ------ 2013 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
159 Xavier Rodríguez Collazo ------ ------ 19-05-2012 Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
160 Teo David Rodríguez Gómez ------ ------ 1 Enero, 12 Escola Xadrez Pontevedra Sub-10-Benjamines  
161 Manuel Rodríguez Lomba ------ ------ 20 Octubre, 10 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
162 Evaristo Rodríguez López 1445 1426 1970 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
163 Nicolás Rodríguez Martínez ------ ------ 2010 Clube Xadrez Albatros Sub-12 Alevines  
164 Yasmín Rodríguez Martínez ------ ------ 2014 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
165 Lois Roo Guiñan ------ ------ 2014 CXFontecarmoa Sub- 8 Promesas  
166 Xoel Roo Pérez ------ ------ 16 Marzo, 14 Marquiño Sub- 8 Promesas  
167 Manuel Saínz Rodíguez ------ ------ 15/06/2016 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
168 Veba Saínz Rodíguez ------ ------ 11/01/2015 Clube Xadrez Albatros Sub- 8 Promesas  
169 Mauro San Román Costas 1913 ------ ---------- Xadrez Mos > 14 Adultos SOLICITA BYES PARA RONDAS 1,2,3
170 Ivan Soliño Almeida ------ ------ 13-09-2013 Xadrez Mos Sub-10-Benjamines  
171 Hugo Souto Corredoiura 1307 ------ 27-01-2010 Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
172 Noa Souto Parga ------ ------ 2011 CXFontecarmoa Sub-12 Alevines  
173 Paula Suárez Gómez 1734 1682 2007 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
174 David Súarez Rozas 1773 1702 2001 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
175 Antón Suengas Pereira ------ ------ 23-05-2011 Xadrez Mos Sub-12 Alevines  
176 Aura Jimena Taibo Hermida ------ ------ 2014 Club Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas Solo juega por la mañana
177 Luana Taibo Hermida ------ ------ 2014 Club Xadrez Ramiro Sabell Sub- 8 Promesas Solo juega por la mañana
178 Brais Toucedo Vila 1106 ------ 01-05-2008 Xadrez Mos Sub-14 Infantiles  
179 Manuel Trigo Carro 1099 ------ 1989 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
180 Raúl Varela Santiago 1604 1642 1997 CXFontecarmoa > 14 Adultos  
181 Brais Vazquez Fernandez ------ ------ 22/07/2012 Club Xadrez as Burgas Sub-10-Benjamines  
182 Manuel Vazquez Janeiro ------ ------ 26/09/1968 Club Xadrez as Burgas > 14 Adultos  
183 Carlos Vázquez Padín ------ ------ 01/08/1973 Club Xadrez Tui > 14 Adultos  
184 Samuel Verde Vicente ------ ------ 14/12/2007 Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos  
185 Hugo Vicente Pereira ------ ------ 18/4/2013 Clube Xadrez Albatros Sub-10-Benjamines  
186 Lucas Vicente Pereira ------ ------ 15/10/2008 Clube Xadrez Albatros Sub-14 Infantiles  
187 Germán Vilaplana Baz 1619 ------ ---------- Clube Xadrez Albatros > 14 Adultos